הדרך הבטוחה ביותר להגן על העסק עם פתרונות אבטחה מתקדמים של G DATA אנטי וירוס עטור הפרסים השומר על כל הנתונים החשובים של העסק


הגנה חיונית עבור הנתונים
העסקיים שלך

הגנה מפני וירוסים עבור לקוחות
Windows, Mac ו- Linux

ניהול מרכזי עם חיבור של
Active Directory

הגנה חיונית עבורך ועבור לקוחותיך

אבטחת IT אמינה עבור לקוחות הרשת שלך עם אנטי וירוס G DATA. טכנולוגית סריקה כפולה המזהה ומסירה באופן מהימן וירוסים לא ידועים, סוסים טרויאנים ותוכנות זדוניות אחרות.


אנטי וירוס CloseGap – הגנה מקיפה מפני וירוסים, סוסים טרויאניים ואיומים אחרים

BankGuard – בנקאות מאובטחת באינטרנט לקניות

ניטור התנהגות להגנה מפני וירוסים

ניהול מרכזי


הניהול המרכזי של G DATA מספק למנהלי IT בצורה אינטואיטיבית דרך חכמה ומהירה להתפרס ברשת של הלקוחות השונים ולפקח ולהגדיר את הרשת כולה. דרך הניהול הזאת גורמת לנהל וליישם מדיניות קבוצתית מבלי להתמודד עם כל לקוח בנפרד בצורה חיונית.ניהול דוחות

התקנה פשוטה

ניהול מרחוק

חיבור של Active Directory

ניהול מכשירים ניידים

מלאי תוכנה וחומרה

פריסה פשוטה

פתרונות האבטחה של G DATA מאפשר ללקוחות של העסק להתחבר לרשת באמצעות לוח בקרה מרכזי ואחיד בזכות החיבור של תוכנת Active Directory. התוכנה מאפשרת ניהול כללים ומדיניות של הרשת לא משנה גודלה. חברות רבות בתחומים רבים כגון לוגיסטיקה, הדרכה, בריאות, חנויות וירטאוליות ועוד משתמשות ביתרונות העצומים שאנטי וירוס זה מספק ובכך מקבלים את הרשת המוגנת ביותר שאפשר לבקש לגלישה חכמה בעבודה.

ניהול מכשירים חכמים

פתרונות האבטחה של G DATA מציידת אותך באתגרים הרבים של המכשיר הנייד. התוכנה מאפשר ניהול מכשירי אנדרואיד ו-IOS ולצייד אותם עם אנטי וירוס סלולרי ואמצעי הגנה למניעת גניבות וחסימת יישומים לא רצויים העלולים לפגוע במכשיר.

מודלים להגברת רמת האבטחה

פתרונות האבטחה של G DATA נותנות את התוצאות הטובות ביותר לצרכים של החברה והתשתיות שלה. הפתרון הטוב ביותר באמצעות הוספת מודלים אופציונליים לעסק.


ניהול עדכוני אבטחת מידע קריטיים

מודל זה מאפשר לנהל את התוכנות המותקנות במחשב של הלקוחות שלך להיות מעודכנים בכל עת. זוהי הדרך החכמה והיעילה למניעת פגיעת במחשב ותוכנות צד שלישי.

אבטחת מייל וגיבוי לקוחות

אבטחה נוספת עבור הנתונים והדואר האלקטרוני העסקיים: הגנה על הדוא”ל הנכנס והיוצא נגד תוכנות זדוניות והתחזות עם מודל אבטחת המייל שלנו או באמצעות Microsoft Exchange Server שלך. גיבוי הלקוחות מבצע גיבויים סדירים ואוטומטיים של כל המחשבים ברשת שלך כדי למנוע אובדן נתונים. מודלים אבטחת המייל וגיבוי הלקוחות זמינים רק בשילוב יחדיו.

הלקוחות שלך חשובים לך? מעוניין בחבילת ההגנה המתקדמת ביותר? צור קשר וגרסת ניסיון בדרך אליךנסה אותו עכשיו

Virus Bulletin

“האקרים לא עוברים שום משוכה, G – DATA מרוויחה את פרס VB100 בסגנון לא שגרתי…”

AV Comparatives

“G – DATA Antivirus קל להתקנה… נוח לשימוש על ידי משתמש שאינו בהכרח מנהל מערכת – מומחה לניהול הרשת…”

IPACSO – Award

“G – DATA היא החברה החדשנית ביותר לשנת 2014 במגזר אבטחת ה – IT”


דרישות מערכת


תמיכה


כניסת משווקים


חידוש/שידרוג רישיון