בטוח להכיר

פתרונות האבטחה הגרמניים של G DATA מגיעים לישראל ואתה כבר יכול להרגיש בטוח.  G DATA מפתחת וספקית בינלאומית של תוכנות אבטחה מהטובות בעולם לשוק הפרטי והמסחרי.


מי היא בדיוק G DATA?

G DATA הגרמנית ידועה בפיתוח האנטי וירוס הראשון בעולם, מאז היא מובילה את אבטחת המידע הבינלאומית, ואוחזת בכבוד בנסיון וותק של למעלה מ-30 שנה, מאז 1985. החברה מעסיקה למעלה מ-600 עובדים ומחזיקה נוכחות מסחרית בכ-90 מדינות. במשך למעלה מ-5 שנים, זכו פתרונות האבטחה של G DATA בפרסים ובתעודות יוקרתיות על בדיקות אובייקטיביות שאינן ממומנות, יותר מכל חברה אחרת בתחום.

מה מסתתר מאחורי פתרונות האבטחה של G DATA?

במשפט אחד, איכות גרמנית. תוכנת האבטחה עטורת הפרסים של GDATA פתרונות אבטחה מתקדמים, מספקת את ההגנה הטובה ביותר ובעלת הביצועים הטובים ביותר. מדובר בתוכנת האנטי וירוס המתקדמת ביותר בתחום. כיפת ברזל סייברית המספקת הגנה טוטאלית על המחשב מפני וירוסים, תוכנות ריגול, פריצות, סוסים טרויאניים וכמובן חומת אש והצפנה מרבית להגנה בצורה הבטוחה והטובה ביותר. מדובר בפיתרון הבטוח ביותר ששומר על המחשב שלכם מכל איום. כן מדובר בהגנה המושלמת והמקיפה ביותר.


האנטי וירוס המתקדם בעולם

G DATA משלבת את טכנולוגיות האבטחה הטובות בעולם במוצרי האנטי וירוס שלה: ™DoubleScan, כולל טכנולוגית ™CloseGap החדשה, והגנה מיידית ™OutbreakShield


™CloseGap מספקת הגנה היברידית אקטיבית להדיפת תוכנות זדוניות והתקפות מקוונות בטרם קרו שכן פתרונות האנטי וירוס המסורתיים  אינם מצליחים לעמוד בקצבלעתים קרובות. מדובר בטכנולוגיה פרואקטיבית, מבוססת חתימות והגנה היברידית פעילה. ™CloseGap מעודכנת באופן תדיר, ומספקת הגנה אולטימטיבית לכל איום חדש שרץ ברשת. ™CloseGap לא ישנה וערה לכל איום חדש או לא ידוע.

הצטרף עוד היום למליוני אנשים המגינים על המידע שלהם בצורה הרמטית